تبلیغات
اتحاد سرداران گرز - کلاهبرداری و دزدیدن اکانت ها
تاریخ : چهارشنبه 14 فروردین 1392 | 07:16 ب.ظ | نویسنده : سلطان یار
دوستان عزیز اینو میدونم که برای شما زیاد پیام های سکه و الماس رایگان میاد و با وعده هایی که میدن آدم رو وسوسه میکنن ولی اینو بدونید که این کار ها همش کلاهبرداریه و دلیل هم دارم!
1) به شما پیام میدن که رمز اول و ایمیلتون رو بهشون بدید تا براتون رمز بزنن و سکه و الماس پر بشه و وقتی بهشون میگید که با رمز دوم هم میشه الماس خرید در جواب میگن که با رمز دوم نمیشه چون باید به قسمت بانک گرز بریم و با رمز اول اونو هک کنیم!
2) به شما پیام میدن که بیا شریک شیم و شاید هم براتون یه چند تایی الماس بگیرن ولی شما نباید باور کنید چون هیچوقت اکانت های سطح بالا با اک های پایین تر از خودشون شریک نمیشن، شما خودتون دوست دارید که با یوزری که سطحش بالاتره و قدرتش هم بیشتره بازی کنید پس حرفاشونو باور نکنید شاید هم بگید که خب یوزر من سطحش 17 هه به چه دردش میخوره؟ در جواب باید بگم شما اگه حساب کنید درآمد ساعتی یک یوزر سطح 17 ، بالای 4000 سکه هست شما حساب کنید تو 24 ساعت این درآمد به بالای 100 هزار سکه میرسه که در عرض یک هفته نزدیک یک میلیون سکه تو یوزرتون جمع میشه و کاربری که یوزر شما رو دزدیده میتونه با اون به اتحاد دوستش یا خودش کمک کنه و رتبش رو ببره بالا پس مراقب یوزر هاتون باشید!
3) به شما اسم وبلاگی رو میدن و خودشون چند تا نظر تو قسمت نظرات وبلاگ ثبت میکنن که مثلا "داداش دستت درد نکنه کارت درسته دارم حال میکنم" و از این قبیل نظرات که برای جلب توجه شما گذاشتن!
4) به شما لینک عکسی رو میدن که میگن باور نمی کنی بیا این عکس رو نگاه کن:
برای مثال من از یوزر خودم این عکس رو درست میکنم که شما هم ببینید:

قبل از تغییرات:


بعد از تغییرات:

درآمد ساعتی، الماس و سکه رو تغییر دادم و میتونم جاهای دیگه رو هم تغییر بدم ولی اینا همش جنبه نمایشی دارن و برای فریب شما از این ابزار استفاده میکنن!
خلاصه مواظب یوزاتون باشید چون الان بیشتر اک های سطح 30 و 40 به بالا دزدیده شدن و زره ها و قهرمان هاشونو میفروشن و برای خودشون کاسبی راه انداختن و گرز رو به گند کشیدن پس هر پیغامی که برای شما میاد زود فریب حرفهاشون رو نخورید چون این زبان چرب و نرم سر خیلی ها رو به باد داده!!!طبقه بندی: کلاهبرداری،

  • قالب بلاگفا
  • سایت بک لینک
  • ضایعات